Úvod | Tiskoviny

Tiskoviny

Navrhneme a zajistíme vám jejich realizaci. Od vizitky po billboard nic pro nás není překážkou! V tiskovinách se opíráme o dlouholeté tiskařské zkušenosti a dlouholetou spolupráci s ofsetovou a digitalní tiskárnou.

Vizitky, firemní identita

Vizitky, firemní identita

Firemní identita je prezentací vaší společnosti. Od vizitek po web by měl styl prezentace působit jednotně. Vytvoříme vám firemní identitu (grafický manuál, logotyp, vizitky, hlavičkový papír...) odpovídající vašemu vizuálnímu stylu a na patřičné úrovni.

Více o Vizitky, firemní identita

Katalogy, letáky

Katalogy, letáky

Čím dál častěji hledáme produkty a služby na internetu, ale i přesto jsou produktové katalogy a letáky stále oblíbenou formou, jak se prezentovat v tištěné formě.

Více o Katalogy, letáky

Plakáty, polepy na auto

Plakáty, polepy na auto

Jsou specifickým tištěným médiem – zde potřebujete co nejrychleji zaujmout a sdělit jasně informaci. Navrhneme vám plakáty, polepy na auto i billboardy, které přitáhnou pozornost.

Více o Plakáty, polepy na auto

Roznos letáků po Brně a okolí

Roznos letáků po Brně a okolí

Zajistíme vám distribuci letáků, ať už se bude jednat o jednorázové roznosy např. na veletrhy, nebo pravidelné roznosy letáků např. pro obchodní řetězce. Námi roznášené tiskoviny rozhodně nekončí v koši!

Více o Roznos letáků po Brně a okolí

Fotografie, virtuální prohlídky 360°

Fotografie, virtuální prohlídky 360°

Grafická prezentace společnosti má nemalý vliv na rozhodování mezi konkurencí. Nafotíme produkty, ať už se jedná o drobné zboží, nebo referenční stavby – včetně retuší. Nabídněte zákazníkům možnost projíst si vaše prostory pomocí virtuální prohlídky.

Více o Fotografie, virtuální prohlídky 360°

Aktuality

Věděli jste, že...?

31. 01. 2014 Poptávkový formulář musí být opatřen všeobecnými obchodními podmínkami!

Pohlídejte si od 1.1.2014 nové obchodní podmínky!

01. 01. 2014 Nezapomeňte, že od 1.1.2014, díky novému občanskému zákoníku, musíte provést úpravu svých obchodních podmínek na e-shopu!