Úvod | Tvorba webu

Tvorba webu

Nabízíme vám komplexní řešení pro výrobu a správu internetových stránek. Naším cílem je zvýšení vašich prodejů a rozšíření vašich spokojených zákazníků, proto ke každému projektu přistupuje individuálně – neprodáváme krabicové řešení.

Internetové stránky postavené na publikačním systému, eshop nebo jen microsite s cíleným obsahem – vše záleží na vašich potřebách a obchodních cílech.

Internetové stránky

Internetové stránky

Každý den narůstá počet uživatelů, kteří si služby a produkty hledají pouze přes internet. Nebýt na internetu znamená neexistovat. Vytvoříme vám internetové stránky na míru vaším potřebám.

Více o Internetové stránky

Mobilní verze stránek

Mobilní verze stránek

Zobrazit web stránku v „chytrém“ mobilu není už žádný problém. Horší to už je se samotným ovládáním stránky. Mobilní verze umožní upravit vzhled i obsah tak, aby se web dal jednoduše ovládat a rychleji načítat.

Více o Mobilní verze stránek

Publikační systém (CMS)

Publikační systém (CMS)

Slouží pro online správu obsahu webu za použití internetového prohlížeče. Nepotřebujete odborníka na web, abyste publikovali tiskové zprávy, nebo změnili kontaktní údaje na vašem webu – vše zvládnete sami.

Více o Publikační systém (CMS)

E-shop

E-shop

Koupit na internetu parfémy, televizi, oblečení, počítač nebo i auto není problém. To vše v pohodlí domova, či kanceláře. S námi vám pomůžeme krok po kroku s prodejem přes internet.

Více o E-shop

Webhosting

Webhosting

Správa domén, hostování vašich internetových stránek a aplikací, emaily – to vše vám zařídíme. Pravidelné zálohy a nonstop dohled jsou samozřejmostí.

Více o Webhosting


Aktuality

Věděli jste, že...?

31. 01. 2014 Poptávkový formulář musí být opatřen všeobecnými obchodními podmínkami!

Pohlídejte si od 1.1.2014 nové obchodní podmínky!

01. 01. 2014 Nezapomeňte, že od 1.1.2014, díky novému občanskému zákoníku, musíte provést úpravu svých obchodních podmínek na e-shopu!