Úvod | Marketing

Marketing

Zajistíme pro Vás komplexní služby v oblasti marketingu a podpory vašeho podnikání. V této oblasti se opíráme o dlouholeté zkušenosti z praxe tak i odborné vzdělání naši zaměstnanců. V této oblasti vám nabízíme tyto služby:

Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače

Být na prvním místě ve výsledcích hledání – sen každého podnikatele. Najdeme vhodná klíčová slova a fráze, na které přivedeme na váš web potenciální zákazníky. Již žádné další bezesné noci, že váš web není k dohledání.

Více o Optimalizace pro vyhledávače

PPC reklama (Adwords, Sklik)

PPC reklama (Adwords, Sklik)

Jedna z nejoblíbenějších forem reklamy – je účinná a mnohem levnější, než jiné reklamní média. Jedná se nejčastěji o textovou reklamu, která se zobrazuje ve vyhledávačích Google a Seznam při hledání konkrétní fráze.

Více o PPC reklama (Adwords, Sklik)

Analýza návštěvnosti webu

Analýza návštěvnosti webu

Analýzou návštěvnosti webu získáte důležitou zpětnou vazbu o chování návštěvníků na vašem webu. Budete mít k dispozici strategické podklady pro rozhodování o dalších krocích ve vašem podnikání nejenom v online světě.

Více o Analýza návštěvnosti webu

Sociální sítě (Facebook, Twitter)

Sociální sítě (Facebook, Twitter)

Oni jsou na Facebooku, my musíme být také! Typické zvolání běžného podnikatele. Kolik z nich s pláčem odešlo, protože na sociálních sítích pohořeli? Naučíme vás komunikaci se zákazníky, zvládat krizové situace a budovat značku na sociálních sítích.

Více o Sociální sítě (Facebook, Twitter)

Reklama v rádiu

Reklama v rádiu

Potřebujete oslovit širokou škálu potenciálních zákazníků – od teenagerů po dospělé? Od dělníka po manažera? Nebo jen přesně cílenou část? Reklama v rádiu je ideálním způsobem, jak toho dosáhnout.

Více o Reklama v rádiu

Aktuality

Věděli jste, že...?

31. 01. 2014 Poptávkový formulář musí být opatřen všeobecnými obchodními podmínkami!

Pohlídejte si od 1.1.2014 nové obchodní podmínky!

01. 01. 2014 Nezapomeňte, že od 1.1.2014, díky novému občanskému zákoníku, musíte provést úpravu svých obchodních podmínek na e-shopu!