Úvod | Tvorba webu | Mobilní verze stránek

Mobilní verze stránek

Zobrazit web stránku v „chytrém“ mobilu není už žádný problém. Co už je horší, je ovládání  stránky. Mobilní verze umožní upravit vzhled i obsah tak, aby se web dal jednoduše ovládat a rychleji načítat.

Výhody mobilní verze

Upravený vzhled – klasická internetová stránka je v mobilu často nepřehledná a těžkopádná na ovládání. Mobilní verzí webovou stránku zjednodušíme a přizpůsobíme na specifické zobrazení v mobiních zařízeních (větší tlačítka, přehlednější menu apod.)

Obsah pod kontrolou – mobilní verze webu je často zjednodušená i do obsahu. Uživatelé připojující se přes mobil vyžadují obsah v co nejjedodušší podobě (pryč s bannery a dalším doprovodným obsahem). Zároveň můžete vystavit obsah určený pouze pro uživatele mobilního zařízení.

Rychlejší načítání – mobilní připojení technicky nedosahuje kvalit klasického připojení k internetu, proto mobilní verze nabízí i optimalizovanou verzi co se týče načítání obrázků a dat. Každý kilobite je důležitý!

Automatické přepnutí – stačí, aby uživatel prohlížel web přes mobil a je automaticky přesměrován na mobilní verzi. Tu můžete mít jako další internetovou adresu např. http://m.mujweb.cz/, nebo jen na ni odkazovat např. z patičky webu.

Implementace v publikačním systému – mobilní verzi lze spravovat i přes publikační systém, není tedy potřeba další aplikace, nebo nové instalace.

Ukázka vzhledu – mobilní verze

Ukázka vzhledu – klasická verze

  

Chcete funkční web i přes mobily?

Vyplňte níže uvedený formulář, nebo zavolejte – rádi se s vámi domluvíme na nezávazné konzultaci .

*
*

*

Aktuality

Věděli jste, že...?

31. 01. 2014 Poptávkový formulář musí být opatřen všeobecnými obchodními podmínkami!

Pohlídejte si od 1.1.2014 nové obchodní podmínky!

01. 01. 2014 Nezapomeňte, že od 1.1.2014, díky novému občanskému zákoníku, musíte provést úpravu svých obchodních podmínek na e-shopu!