Úvod | Tvorba webu | Publikační systém (CMS)

Publikační systém (CMS)

Slouží pro online správu obsahu webu za použití internetového prohlížeče. Nepotřebujete odborníka na web, abyste publikovali tiskové zprávy, nebo změnili kontaktní údaje na vašem webu – vše zvládnete sami.

Hlavní výhody publikačního systému

Jednoduchost ovládání – obsah spravujete pomocí editoru podobného MS Word, není teda nutná žádná znalost jazyka HTML ani jiné technické dovednosti.

Oddělená správa obsahu a grafiky – obsah je král, to v jakém „kabátku“ bude, je díky použití šablon zcela na vás. Může se jednat o dvou- tří- čtyř- sloupcový vzhled, vytvoření speciálního vzhledu pro konkrétní stránku – např. pro online kampaň apod.

Podpora pro vyhledávače – můžete ovlivňovat popisky a klíčová slova k danému článku.

Podpora vícejazyčných webů – publikační systém podporuje možnost vytvoření jak vícejazyčných verzí, tak i samostatných webů – vše pod jednou administrací.

Modularita a otevřenost – díky bohaté knihovně doplňků lze na webu implementovat od galerie, vytvoření typického blogu, intranetu, případně naprogramovat funkčnost dle potřeb zákazníka.

Přístupové práva hračkou – publikační systém disponuje propracovaným systémem práv pro přístup na web i do administrace. Umožňuje vytvořit např. Intranety (pouze pro zaměstnance), extranety (pro registrované partnery, zákazníky).

Podpora standardů – internetové stránky jsou vždy validní (bez technických chyb) dle pravidel W3C, zároveň jsou použitelné ve všech moderních prohlížečích (Internet Explorer 7 a vyšší, Mozilla Firefox, Opera, Safari…)

Licence GNU GPL – publikační systém je poskytován zdarma, nevztahuje se na něj tedy žádná platba, ani roční paušál. Platíte pouze za implementaci systému a jeho údržbu.

Weby využívající publikační systém:

Přejete si web spravovat sami?

Vyplňte níže uvedený formulář, nebo zavolejte – rádi se s vámi domluvíme na nezávazné konzultaci .

*
*

*

Proč publikační systém?

  • Šetří čas i peníze – žádné nahánění odborníků, přeposílání podkladů, kontrolování a delegování.
  • Dostupný kdykoliv, kdekoliv – potřebujete rychle něco změnit? Stačí se jen připojit na internet z jakéhokoliv zařízení a změnu můžete provést.
  • Nezávislost na ostatních – ovládání je opravdu jednoduché, pokud zvládnete psát ve Wordu, zvládnete i web.

Aktuality

Věděli jste, že...?

31. 01. 2014 Poptávkový formulář musí být opatřen všeobecnými obchodními podmínkami!

Pohlídejte si od 1.1.2014 nové obchodní podmínky!

01. 01. 2014 Nezapomeňte, že od 1.1.2014, díky novému občanskému zákoníku, musíte provést úpravu svých obchodních podmínek na e-shopu!