Úvod | Marketing | Sociální sítě (Facebook, Twitter)

Sociální sítě (Facebook, Twitter)

Oni jsou na Facebooku, my musíme být také! Typické zvolání běžného podnikatele. Kolik z nich s pláčem odešlo, protože na sociálních sítích pohořeli? Naučíme vás komunikaci se zákazníky, zvládat krizové situace a budovat značku na sociálních sítích.

Sociální sítě a jak na ně

Sociální sítě nejsou jen Facebook –  ne pro každého se automaticky hodí prezentace na Facebooku, někdy je vhodnější budovat firemní blog, prezentovat tiskové zprávy nebo vytvářet virální videa apod. Případně jejich kombinace. Vytvoříme pro vás vhodnou strategii na sociálních sítích. Společně předejdeme zbytečné frustraci z nedostatku „lajků“.

Zpětná vazba od zákazníků – ať už využijete jakoukoliv sociální síť, nejdůležitější je zpětná vazba vašich zákazníků. Jejich názory vám pomohou budovat lepší služby a produkty. Zjistíme pomocí dotazníků a komunikace na sociálních sítích jejich potřeby  a pomůžeme vyřešit případné negativní postoje.

Obsah je králem – základem všeho snažení na internetu je vždy zajímavý obsah – ať už se optimalizuje pro vyhledávače nebo jen spouští reklamní kampaň. Obsahem nemusí být notně článek, ale i zajímavé video, obrázky, prezentace. Pomůžeme vám vytvořit strategii nejenom pro sociální média – to znamená zajímavý a poutavý obsah.

Chcete pomoci s prezentací na sociálních médiích?

Vyplňte níže uvedený formulář, nebo zavolejte – rádi se s vámi domluvíme na nezávazné konzultaci .

*
*

*

Prodáme 50 000 fanoušků na Facebooku!

Takovéto inzeráty naleznete v poslední době v diskusích na internetu. Lákavá nabídka, řeknete si. Nicméně si položme otázku, na co je vám 50 000 „duší“, pokud ani jeden z nich k vám necítí žádnou vazbu – nejsou vašimi opravdovými fanoušky a těžko se z nich stanou zákazníci. Ano, budete nejspíš „cool“, ale sebekriticky se zeptejte sami sebe, jestli se nejedná pouze o pohlazení vašeho ega.

Pomáháme budovat opravdové vztahy na sociálních sítích, tak aby vás lidé opravdu „lajkovali“ sami od sebe. To je ta nejlepší reklama, kterou si můžete přát.

Aktuality

Věděli jste, že...?

31. 01. 2014 Poptávkový formulář musí být opatřen všeobecnými obchodními podmínkami!

Pohlídejte si od 1.1.2014 nové obchodní podmínky!

01. 01. 2014 Nezapomeňte, že od 1.1.2014, díky novému občanskému zákoníku, musíte provést úpravu svých obchodních podmínek na e-shopu!