Úvod | Marketing | Reklama v rádiu

Reklama v rádiu

Potřebujete oslovit širokou škálu potenciálních zákazníků – od teenagerů po dospělé? Od dělníka po manažera? Nebo jen přesně cílenou část? Reklama v rádiu je ideálním způsobem, jak toho dosáhnout. 

Proč reklama v rádiu?

Oblíbenost média – nelze pochybovat, že je hned vedle televize nejposlouchanějším médiem. Obliba rádia roste i v online světě – typickým příkladem může být server play.cz, díky kterému poslouchají desetitisíce lidí denně rádio online.

Velké možnosti cílení – při práci v kanceláři, při cestě autem, ráno, během dne, večer – oslovit můžete velkou část potenciálních zákazníků. Vytvoříme vám kreativní spot, navrhneme vám správné cílové skupiny, čas i demografické cílení dle vašich potřeb oslovení. 

Namluveno profesionály – reklamní spoty namlouvají herci nebo moderátoři – barvu hlasu vždy vybíráme s ohledem na konkrétní reklamní spot (akční, pohodový, veselý...) Dle scénáře doplníme případné hudební podkresy, a zvukové efekty – vše se odehrává v profesionálním hudebním studiu.

Ukázky z tvorby reklamních spotů

Profiplast

Svět-piva.cz

Chcete oslovit potenciální zákazníky pomocí rádia?

Vyplňte níže uvedený formulář, nebo zavolejte – rádi se s vámi domluvíme na nezávazné konzultaci ohledně reklamy v rádiu.

*
*

*

Spolupracujeme s rádii

 

 

 

Aktuality

Věděli jste, že...?

31. 01. 2014 Poptávkový formulář musí být opatřen všeobecnými obchodními podmínkami!

Pohlídejte si od 1.1.2014 nové obchodní podmínky!

01. 01. 2014 Nezapomeňte, že od 1.1.2014, díky novému občanskému zákoníku, musíte provést úpravu svých obchodních podmínek na e-shopu!