Úvod | Marketing | Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Být na prvním místě ve výsledcích hledání – sen každého podnikatele. Najdeme vhodná klíčová slova a fráze, na které přivedeme na váš web potenciální zákazníky. Již žádné další bezesné noci, že váš web není k dohledání.

Výhody optimalizace pro vyhledávače

Přirozená cesta, trvalejší výsledky – optimalizace je sice běh na delší trať (dle náročnosti 1-2 měsíce), za to jsou její výsledky trvalejší, než v případě reklamních kampaní. Optimalizace pro vyhledávače, i když název zavádí, je zejména pro lidi = zákazníky, proto se týká hlavně obsahu a struktury vašeho webu.

Neustálé zlepšování – jako v každém konkurenčním prostředí, i zde vás nenecháme usnout na vavřínech – optimalizace je nikdy nekončící proces. Vždy se v závislosti na vašem oboru podnikání najdou nové trendy, novinky, nebo přijde na trh nový konkurent – na to vše vám pomůžeme správně reagovat.

Součást marketingové strategie – přivést na váš web více návštěvníků je jenom začátek! Pro vás je důležitý takový návštěvník, z kterého se následně stane zákazník. To je jeden z cílů komplexní marketingové strategie, kterou pro vás připravíme. Optimalizace pro vyhledávače je nedílnou součástí úspěchu na internetu.

Klienti, kterým pomáháme být první

Chcete být na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání?

Vyplňte níže uvedený formulář, nebo zavolejte – rádi se s vámi domluvíme na nezávazné konzultaci .

*
*

*

Nejčastější chyby během
optimalizace pro vyhledávače

Spravujete si web i obsah sami? Máme pro vás přehled nejčastějších chyb, kterých byste se měli vyhhnout:

  • Klíčové slova jsou v textu umístěna pomalu v každé větě – nejenom, že čtenost takového textu bude problém, ale vyhledávače vás mohou penalizovat
  • Lišta vše zachrání – pokud si myslíte, že výměna odkazů v lištách vás spasí, jste na omylu. Nejen, že účinnost je nízká, navíc opět hrozí penalizace
  • Registrace do 1 000 bezvýznamných katalogů – má dnes již nulový efekt, jedná se pouze o vyhazování peněz oknem.

Pokud jste se chyb vyvarovali a přesto nedosahujete kýžených výsledků, kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci, jak přivést na váš web více návštěvníků a konvertovat je na zákazníky.

Aktuality

Věděli jste, že...?

31. 01. 2014 Poptávkový formulář musí být opatřen všeobecnými obchodními podmínkami!

Pohlídejte si od 1.1.2014 nové obchodní podmínky!

01. 01. 2014 Nezapomeňte, že od 1.1.2014, díky novému občanskému zákoníku, musíte provést úpravu svých obchodních podmínek na e-shopu!